Petak, 18 listopada, 2024

Pobjedom nad NK Ljubuški nogometaši Višića nanijeli težak udarac domaćima u borbi za plasman u viši rang

U 26. kolu Druge nogometne lige – jug nogometaši Višića su gostovali kod NK Ljubuški i nanio im poraz kojih će ih možda koštati plasmana u viši rang natjecanja.

NK Ljubuški i HNK Brotnjo trenutno su glavni kandidati za ulazak u viši rang natjecanja jer prvoplasirani HNK Kruševo ne ispunjava sve uvjete. U tom planu veliki udarac nanijeli su im danas nogometaši Višića porazivši ih rezultatom 1:2.

Nogometaši Višića su u prethodnih pet kola upisali četiri poraza i jedan neriješeni ishod a danas su “skinuli skalp” nogometašima Ljubuškog pogotcima Dovedana u 37. minuti i Buntića u 60. minuti. Strijelac jedinog pogotka za NK Ljubuški Marin Brkić u 77. minuti.

U narednom kolu HNK Višići dočekuje vodeći HNK Kruševo koji ima 50 bodova kao i drugoplasirani HNK Brotnjo.