Petak, 20 rujna, 2024
Društvo

Danijel Pranjić startao porazom na klupi NK GOŠK

U trećem kolu Wwin lige Bosne i Hercegovine NK GOŠK je večeras gostovao kod FK Sarajevo.

NK GOŠK je pod vodstvom drugog trenera u tekućoj sezoni upisao treći poraz rezultatom 3:1.

U 27. minuti pri rezultatu 0:0 Sipović je dobio žuti karton za start s leđa nad Brazilcem Renanom Oliveirom a onda se uključio VAR koji je donio odluku da se Sipovićev žuti karton preobliči u crveni i tako je NK GOŠK dvije trećine susreta igrao s igračem manje.

Igru s igračem više FK Sarajevo je okrunio pogotkom u 41. minuti kada je jedan udarac domaćina odbio vratar Karić ali odbijenu loptu s desetak metara u mrežu posprema Oliveira. U trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena vidjeli smo gotovo isti scenariji. Ovoga puta vratar Karić je odlično obranio udarac Beganovića a odbijenu loptu ovoga puta u mrežu posprema Guliashvili.

U drugom poluvremenu viđena su još dva pogotka i to po jedan s obje strane. Oba pogotka postignuta su u razmaku od samo dvije minute. Najprije je u 69. minuti odličan ubačaj Unušića s desne strane udarcem glavom u mrežu pospremio Čataković za 3:0 a konačnih 3:1 u 71. minuti postavio je Lagumdžija koji je u mrežu pospremio loptu koju je iz kornera ubacio Ikić.

Nakon tri kola NK GOŠK se nalazi na pretposljednjem mjestu prvenstvene ljestvice bez bodova a FK Sarajevo trenutno drži prvo mjesto prvenstvene tablice s devet osvojenih boda iz tri utakmice koje su pobijedili identičnim rezultatom (3:1).

U narednom kolu NK GOŠK dočekuje trenutno drugoplasiranu momčad prvenstva HŠK Posušje.