Petak, 18 listopada, 2024

Prvi bodovi za R. A. Neum u napetoj utakmici protiv RK Igman Ilidža

U trećem kolu Prve lige Federacije, rukometaši R.A. Neum ostvarili su prvu pobjedu u sezoni protiv ekipe RK Igman Ilidža rezultatom 31:27, u napetoj i dinamičnoj utakmici odigranoj u Gradskoj dvorani u Čapljini. Nakon niza preokreta i iscrpljujuće borbe, uključujući nekoliko isključenja i čak crvene kartone, naši dečki su zasluženo upisali prve bodove na tablici.

Prvo poluvrijeme završilo je u korist gostujuće ekipe (13:16), no naši igrači su u nastavku utakmice pokazali iznimnu borbenost i volju te preokrenuli rezultat u svoju korist. Unatoč jakom otporu protivnika, pobjeda je na kraju pripala R.A. Neum.

-Oglas-

Najbolji strijelac utakmice bio je Vlaho Lovrić s impresivnih 12 golova, dok su Ivan Konjevod i Antonio Krmek također pridonijeli važnim pogocima. Posebno treba istaknuti i golmana Marka Glavinića koji je sakupio 14 obrana, uz odlične intervencije Stipe Škobe i Lea Pavlovića.

• Leo Pavlović – 2 obrane

Igračem utakmice proglašen je Vlaho Lovrić za svoju sjajnu realizaciju i iznimnu borbenost.

“Čestitke cijeloj ekipi na velikoj pobjedi! Također, zahvaljujemo ekipi Igmana na fer i korektnoj igri te im želimo sreću u nastavku prvenstva. Naši dečki sada nastavljaju s još jačom predanošću i energijom prema sljedećim izazovima. Također zahvaljujemo svima koji su došli na utakmicu i podržali nas s tribina”, poručili su iz Rukometne akademije Neum.