Petak, 25 listopada, 2024

Čapljinci slavili u uzbudljivom rukometnom dvoboju

U zanimljivoj utakmici koja se danas odigrala u Gradskoj športskoj dvorani u Čapljini, domaći rukometaši ostvarili su vrijednu pobjedu nad ekipom iz Međugorja s rezultatom 37:32.

Dinamičan početak

Utakmica je započela uzbudljivo, s gostima koji su odmah pokazali svoju snagu i uspjeli povesti s tri pogotka razlike. Međutim, domaći tim nije odustajao. Uz brzu igru i dobru suradnju, Čapljinci su posložili redove i do kraja prvog poluvremena izjednačili rezultat na 20:20.

Dominacija u drugom poluvremenu

Drugo poluvrijeme donijelo je preokret u igri. Domaći igrači su brzo preuzeli kontrolu, odvojivši se na +7. Ova prednost omogućila je treneru da u igru uključi mlađe igrače, koji su također pokazali svoj potencijal.

Najefikasniji igrači

Najefikasniji igrač utakmice bio je Pavlović, koji je postigao 10 pogodaka, dok je Matić slijedio s 8. Na golu je Pervan briljirao s oko 15 obrana, čime je značajno doprinio uspjehu svoje ekipe.

Ova pobjeda daje dodatni poticaj Čapljincima, koji se sada pripremaju za sljedeće kolo, gdje ih očekuje derbi susret protiv ekipe RK Velež u Mostaru. S obzirom na trenutnu formu, očekuje se još jedna uzbudljiva utakmica.