Ponedjeljak, 16 rujna, 2024

U trećem kolu košarkaške lige Herceg-Bosne košarkaši Čapljine odigrali su prvu domaću utakmicu i upisali treću uzastopnu pobjedu.

Na parketu Gradske dvorane Čapljina ugostili su košarkaše Tomislava i slavili rezultatom

Već nakon prve četvrtine koju su domaći košarkaši osvojili s 22:10 bilo je jasno da su domaći košarkaši nametnuli svoj ritam. U drugoj četvrtini, koja je bila najefikasnija u cijeloj utakmici, također su slavili košarkaši Čapljine s 28:22 te na odmor otišli s ogromnih 20 poena prednosti.

Treća četvrtina je minimalnim rezultatom pripala gostima, bilo je 23:24. Posljednja četvrtina pripala je domaćim košarkašima s 25:16.

Domaće košarkaše su do pobjede predvodili David Bevanda i Domagoj Vučić dok su kod HKK Tomislav najefikasniji bili Danijel Skarica i Kristijan Zrno.

U narednom kolu HKK Čapljina gostuje kod HKK Grude.