Četvrtak, 19 rujna, 2024

Nakon dvije pobjede na startu tekuće sezone, HNK Višići upisao je dva uzastopna poraza.

Danas su na svojim Čajerima poraženi od nogometaša Međugorja rezultatom 0:2.

U prvom poluvremenu obje ekipe su imale po dvije izgledne prilike za postizanje pogotka ali mreže su ostale netaknute.

Gosti do sva tri boda dolaze pogotcima iz kaznenih udaraca. Najprije je najstrožu kaznu u 55. minuti u pogodak pretvorio Marino Sabljić a također nakon kaznenog udarca u 80. minuti, konačnih 0:2 postavio je Stanislav Vasilj.

Nakon drugog uzastopnog poraza HNK Višići se nalazi na osmom mjestu prvenstvene ljestvice s šest osvojenih bodova dok je NK Međugorje ovom pobjedom, iako nakon još ne kompletiranog četvrtog kola, zauzeo drugo mjesto prvenstvene ljestvice s devet bodova, tek jednim manje od vodećeg HNK Kruševo.

U narednom kolu HNK Višići gostuje kod NK Kamešnica.