Srijeda, 25 rujna, 2024
Društvo

GOŠK Poražen od Veleža-Pranjić nudi ostavku

U 8. kolu WWIN lige, GOŠK je doživio težak poraz 0:4 na domaćem terenu od Veleža. Iako su “Lavovi” solidno otvorili utakmicu, promašaji u ključnim trenucima i potpuni pad u igri nakon uvodnih minuta skupo su ih koštali.

GOŠK je krenuo agresivno, a prve velike prilike pripale su Gogiću koji je u dva navrata imao šansu da savlada golmana Veleža. Oba puta šutirao je glavom iz neposredne blizine, ali preciznost je izostala i mreža gostiju je ostala netaknuta. Nakon uvodnih 15 minuta, činilo se da GOŠK kontrolira utakmicu, ali promašaji su ih psihološki destabilizirali, što je Velež iskoristio.

Ubrzo nakon toga, uslijedio je potpuni preokret u igri. Velež je preuzeo inicijativu i počeo dominirati terenom. Glavni čovjek utakmice bio je Mihale Mlinarić, koji je briljirao s hattrickom, dok je Milan Jevtović dodao još jedan gol i zapečatio sudbinu domaćina. GOŠK nije uspio naći odgovor na ofanzivu gostiju, a obrana je djelovala nesigurno i nepovezano, omogućivši Veležu da bez većih problema osvoji tri boda.

Nakon utakmice, trener GOŠK-a Danijel Pranjić bio je vidno razočaran i ponudio je svoj mandat na raspolaganje. Ostaje da se vidi kako će uprava kluba reagirati na ovaj poraz i hoće li prihvatiti Pranjićevu ostavku. GOŠK se nalazi u teškoj situaciji, poslije 8 kola ima samo jedan bod.