Ponedjeljak, 28 listopada, 2024

HNK Čapljina nakon tri kola upisao pobjedu, s šest pogodaka u mreži ispratili UŠS Fortuna

Nakon dva poraza i jednog neriješenog ishoda nogometaši Čapljine danas su “pregazili” UŠS Fortuna u Mostaru.

Posljednjeplasiranoj momčadi prvenstva nogometaši Čapljine su mrežu zatresli šest puta a konačan rezultat bio je 1:6.

Domaći su prvi postigli pogodak na utakmici. U 11. minuti Seid Behram je pogodio za vodstvo 1:0 a do poluvremena s dva pogotka Luke Cvitanovića iz 25. minute i 35. minute HNK Čapljina dolazi do preokreta 1:2.

U drugom poluvremenu nogometaši Čapljine postigli su još četiri pogotka. U 62. minuti Ivano Pehar pogađa za 1:3, a dvije minute poslije Luka Čorić pogađa za 1:4. U 79. minuti Luka Cvitanović postiže svoj treći pogodak i upisuje svoj hat-trick a HNK Čapljina ima vodstvo 1:5. Konačnih 1:6 u 89. minuti postavio je Kristijan Ćorić.

Nakon nekompletiranog 11. kola Wwin Druge nogometne lige FBIH – jug HNK Čapljina se nalazi na trećem mjestu prvenstvene ljestvice s 19 osvojenih bodova dok je na posljednjem mjestu prvenstvene tablice UŠS Fortuna sa samo tri osvojena boda.

U narednom kolu HNK Čapljina dočekuje HNK Stolac.