Četvrtak, 19 rujna, 2024

HNK Višići pobjedom u najefikasnijoj utakmici kola započeo novu sezonu

Započelo je natjecanje za sezonu 2024./2025. u Drugoj nogometnoj ligi FBiH – jug a prvo kolo nogometašima Višića donijelo je gostovanje kod povratnika u navedeni rang natjecanja UŠS Fortuna u Mostaru.

Nogometaši Višića su slavili pobjedu rezultatom 2:5.

U 13. minuti Robert Bunoza doveo je HNK Višići u vodstvo a u 42. minuti Marin Tomas je udvostručio vodstvo Višićana. U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Robert Bunoza ponovo trese mrežu vratara Bajrama Bubala i HNK Višići ide na predah s tri pogotka prednosti.

Mreže su u drugom poluvremenu mirovale sve do posljednjih deset minuta susreta kada su postignuta četiri pogotka, po dva s obje strane.

Emir Đuliman smanjuje rezultat na 1:3 u 80. minuti a u 83. minuti Josip Buntić ponovo vraća tri pogotka prednosti HNK Višići i rezultat je 1:4. U 87. minuti svoj sjajan nastup zaokružio je Robert Bunoza stigavši do svog hat-tricka i Višićani imaju 1:5. Konačnih 2:5 u 89. minuti postavio je Seid Behram.

Ovom pobjedom HNK Višići se nalazi na drugom mjestu a prvoplasirani je NK Ljubuški koji je nastavio sjajnu formu iz prošle sezone i “petardom” je svladao FK Turbina na domaćem terenu.

U narednom kolu HNK Višići dočekuje HNK Grude koji je danas s 3:1 pobijedio NK Kamešnica.