Petak, 20 rujna, 2024

Katić opet zabio, Zürich podijelio bodove s Young Boys

Nikola Katić nastavlja odličan niz na početku nove sezone za švicarski Zürich. Ekipe Young Boysa i Züricha danas su u trećem kolu švicarske Superlige odigrale 2:2, a Katić je postigao pogodak za svoju momčad.

Stočanin je odigrao cijelu utakmicu, te u 76. minuti zabio gol za svoj Zürich. Ovo je drugi pogodak Katića ove sezone, a jednom je također asistirao.

– Oglas-

Za današnji nastup, Sofascore mu je dodijelio ocjenu 8.3, što je najbolja ocjena u ovom derbiju.

Prvi gol za Zürich protiv Young Boysa postigao je Marchesano u sedmoj minuti iz penala. Za domaću momčad, Ganvoula je zabio u 54. minuti, dok je Brecher postigao autogol u 18. minuti.

Zürich se trenutno nalazi na trećem mjestu s osvojenih sedam bodova, dok je momčad Young Boysa na posljednjem mjestu sa samo jednim bodom./Stolac.city