Nedjelja, 8 rujna, 2024

LMZ Čapljine: Kadeti Bivolja Brda slavili sigurnu pobjedu, seniori Zvirovića/Prćavaca upisali treću pobjedu, Počitelj/Hotanj preokretom do prve pobjede

Sedmi večer natjecanja “Lige mjesnih zajednica grada Čapljine” igrana je večer na Sportskom centru u Čapljini.

Bivolje Brdo – Grabovine 5:1

Večer je otvorena kadetskim susretom Bivolja Brda i Grabovina.

Bivolje Brdo već u prvom poluvremenu dolazi u prednost 4:0 i tako nagovještava pobjedu u ovoj utakmici. Luka Lukić, Andreo Šimić, Marko Merdžan i Emanuel Franić dovode Bivolje Brdo u 4:0 a na 4:1 smanjuje Marin Jurković.

U drugom poluvremenu Marko Merdžan postiže svoj drugi pogodak na utakmici za konačni 5:1.

Zvirovići/Prćavci – Opličići 1:0

Seniorski dio večeri otvorili su Zvirovići/Prćavci i Opličići.

Minimalnom pobjedom Zvirovići/Prćavci su stigli do treće pobjede u skupini i tako izborili plasman u nokaut fazu natjecanja.

Pogodak vrijedna tri boda postigao je Frano Dragičević u drugom poluvremenu susreta.

Počitelj/Hotanj – Bivolje Brdo 5:1

Za razliku od kadeta, seniorska momčad Bivolja Brda je poražena od Počitelj/Hotnja istim rezultatom kojim su kadeti Bivolja Brda svladali Grabovine a sve je dobro krenulo za Bivolje Brdo.

Bivolje Brdo preko Stipe Lukića dolazi u vodstvo 0:1 i s tom prednošću Bivolje Brdo je otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu prošlogodišnji finalisti dolaze do preokreta i važna tri boda nakon poraza od Zvirovića/Prćavaca u prošlom kolu skupine B. Gabrijel Kalfić je vratio stvari na početak poravnavši rezultat na 1:1 a Leo Trogrlić dovodi Počitelj/Hotanj u vodstvo 2:1. Jakov Kalfić donosi Počitelj/Hotnju vodstvo 3:1 a Gabrijel Kalfić svojim drugim pogotkom na utakmici donosi prednost 4:1 za Počitelj/Hotanj. Prva tri boda za Počitelj/Hotanj “zapečatio” je Josip Ilija Kalfić.

Sudci večerašnjih susreta bili su Tomislav Blažević i Marko Šljivić.

Raspored utakmica za četvrtak, 25. srpnja

Sutra je na programu osma večer “Lige mjesnih zajednica grada Čapljine” koja će posjetiteljima donijeti četiri utakmice, jednu u kadetskoj konkurenciji i tri u seniorskoj konkurenciji.