Četvrtak, 19 rujna, 2024

LMZ Čapljine: Kadeti Čapljine izborili finalni ogled s Doljanima, Frane Jurković osigurao seniorima Gabela Polja polufinale a Mate Miličević braniteljima naslova

Večerašnjim utakmicama “Lige mjesnih zajednica grada Čapljine” saznali smo i drugog finalistu kadetske kategorije kao i dva preostala polufinalista seniorske kategorije.

Trebižat – Čapljina 0:5

U borbi za preostalo mjesto u finalu kadetske kategorije večeras su se našli kadeti Trebižata i Čapljine. Na kraju je to mjesto u finalu pripalo kadetima Čapljine koji su savladali kadete Trebižata s visokih 0:5.

Pogotcima Marka Dodiga, Eugena Filipovića i Nikole Vegara kadeti Čapljine su nakon prvog poluvremena imali vodstvo 3:0. U drugom poluvremenu pobjedu Čapljine potvrdili su Maroje Krmek i Nikola Vegar svojim drugim pogotkom na utakmici.

Čeljevo – Gabela Polje 0:2

U prvom večerašnjem četvrtfinalnom ogledu seniorske kategorije sastali su se Čeljevo i Gabela Polje.

Momčad Čeljeva koja do večeras je do večeras imala upisane sve pobjede i imala najbolji napad i obranu natjecanja, večeras ipak, uz bakljadu i podršku svojih navijača, nije uspjela nastaviti niz i svladati Gabela Polje. Pobjedu i plasman u polufinale izborili su momci Gabela Polja rezultatom 0:2.

Gabela Polje je do pobjede stiglo s po jednim pogotkom u oba poluvremena a strijelac oba pogotka bio je Frane Jurković a treba spomenuti i veliko podršku navijača i ove mjesne zajednice uz ogromni transparent s ispisanim imenom svoje mjesne zajednice.

Gabela – Tasovčići/Klepci 0:1

Posljednje mjesto u polufinale seniorske kategorije pripalo je braniteljima naslova Tasovčićima/Klepcima koji su minimalnim rezultatom svladali Gabelu.

Pogodak vrijedan polufinala postigao je Mato Miličević.

Sudci večerašnjih utakmica bili su Proleta i Kalajdžić.

Raspored utakmica za ponedjeljak, 12. kolovoza

U ponedjeljak se igraju tri utakmice, utakmica za treće mjesto kadetske kategorije te polufinala seniorske kategorije.