Petak, 20 rujna, 2024

LMZ Čapljine: Kadeti Čapljine nakon penala slavili pobjedu, seniori Tasovčića/Klepaca i Dračevo/Sjekose/Svitave izborili četvrtfinale

Večerašnjim utakmicama seniorske kategorije saznali smo nova dva četvrtfinalista natjecanja.

Čapljina – Čeljevo 2:2 (9:8)

Prije seniorskih susreta i borbe za četvrtfinale, večer je započela kadetskim susretom Čapljine i Čeljeva.

Utakmica je završena rezultatom 2:2 a sva četiri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu.

Maroje Krmek je doveo Čapljinu u vodstvo a Matej Jovanović je poravnao rezultat. Maroje Krmek opet dovodi Čapljinu u vodstvo a konačnih 2.2 postavio je Ante Jurković. Nakon izvođenja penala uspješnija je bila ekipa Čapljine.

Tasovčići/Klepci – Doljani 3:0

Prvi u “lov” na četvrtfinale krenuli su prošlogodišnji osvajači Tasovčići/Klepci i Doljani.

Mate Miličević je branitelje naslova u vodstvo i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U drugom poluvremenu autogolom Ante Palamete Tasovčići/Klepci udvostručuju vodstvo a konačnih 3:0 postavio je Nikola Arar.

Šuškovo Naselje – Dračevo/Sjekose/Svitava 1:3

Drugi četvrtfinalist ovogodišnjeg natjecanja je momčad Dračevo/Sjekose/Svitava koja je plasman izborila pobjedom 1:3 nad Šuškovim Naseljem.

S dva pogotka u prvom poluvremenu Baldo Krešić dovodi Dračevo/Sjekose/Svitava u vodstvo 0:2. U drugom poluvremenu Mario Jurica povećao je rezultat na 0:3 a konačnih 1:3 postavio je Marko Prce.

Sudci večerašnjih utakmica bili su Tomislav Blažević i Marko Šljivić.

Raspored utakmica za utorak, 6. kolovoza

Sutra su an rasporedu također tri utakmice od čega dvije seniorske kategorije iz kojih ćemo saznati posljednja dva četvrtfinalista natjecanja.