Četvrtak, 19 rujna, 2024

LMZ Čapljine: Kadeti Doljana prvi finalisti, seniori Dračevo/Sjekose/Svitave minimalnom pobjedom izborili finale, seniori Bobanova Sela izbacili prošlogodišnje finaliste

Ovogodišnja “Liga mjesnih zajednica grada Čapljine” ušla je u dami finiš natjecanja. Započelo je odigravanje polufinala u kadetskoj konkurenciji i četvrtfinala u seniorskoj kategoriji.

Bivolje Brdo – Doljani 0:0 (1:2)

Prvo ovogodišnje polufinale kadetske kategorije bilo je između Bivolja Brda i Doljana.

Utakmica je završena najnepopularnijim rezultatom, bez pogodaka.

No i u raspucavanju penala mreža se nije tresla mnogo puta. Nakon penala slavila je ekipa Doljana rezultatom 1:2 i tako izborila finale ovogodišnje “Lige mjesne zajednice grada Čapljine”.

Zvirovići/Prćavci – Dračevo/Sjekose/Svitava 0:1

U prvom četvrtfinalnom susretu gledali smo ogled pet mjesnih zajednica s prostora naše općine.

Na kraju je plasman u polufinale izborila ekipa Dračevo/Sjekosa/Svitave minimalnom pobjedom.

Strijelac jedinog pogotka vrijednog polufinala seniorske kategorije bio je Goran Obradović u prvom poluvremenu.

Bobanovo Selo – Počitelj/Hotanj 6:1

Bobanovo Selo je sigurnom pobjedom nad prošlogodišnjim finalistima Počitelj/Hotnjem izborilo polufinale seniorske kategorije.

Nakon prvog poluvremena Bobanovo Selo je imalo dva pogotka prednosti a strijelci su bili Toni babić i Josip Marčić.
U drugom poluvremenu Anđelko Babić povećava vodstvo Bobanova Sela na 3:0 a prošlogodišnji finalisti smanjuju rezultat na 3:1 pogotkom Ivana Kalfića. Nakon toga Bobanovo Selo je postiglo još tri pogotka i zaključilo veliku pobjedu. Na 4:1 povisio je Josip Marčić, na 5:1 povisio je Stjepan Filipović a konačnih 6:1 postavio je Josip Marčić stigavši tako do svog hat-tricka večeras.

Sudci večerašnji susreta bili su Tomislav Blažević i Majkl Proleta.

Raspored utakmica za petak, 9. kolovoza

Sutra je na rasporedu drugi polufinalni susret kadetske kategorije te preostala dva susreta četvrtfinala seniorske kategorije.