Četvrtak, 19 rujna, 2024

LMZ Čapljine: Posljednju večer natjecanja po skupinama za seniore obilježili Pero Bradvica (Gabela) i Eduard Raguž (Čeljevo), kadeti Bivolja Brda “na krilima” Marka Merdžana svladali Gnjilišta

Večeras su igrane posljednje utakmice razigravanja po skupinama seniorskog dijela “Lige mjesnih zajednica grada Čapljine”.

Gnjilišta – Bivolje Brdo 1:6

Večer je otvorena dvobojem kadetske kategorije u kojem su kadeti Bivolja Brda s 6:1 svladali Gnjilišta a čak pet od ukupno šest pogodaka Bivoljeg Brda postigao je Marko Merdžan.

S dva pogotka Marka Merdžana i jednim pogotkom Antonija Buntića Bivolje Brdo stiže do prednosti 3:0 a na 3:1 smanjio je Ante Šiljeg. U drugom poluvremenu s još tri pogotka Bivolje Brdo potvrđuje pobjedu. Sva tri pogotka ud rugom poluvremenu postigao je Marko Merdžan.

Gabela Polje – Gabela 4:5

U ljepotici večeri Gabela je nakon preokreta svladala susjede iz Gabela Polja rezultatom 4:5 te tako osigurala prvi poziciju u svojoj skupini.

Marko Puljić i Frane Jurković dovode Gabela Polje u vodstvo a na 2:1 smanjio je Pero Bradvica. Do kraja prvog poluvremena Marko Puljić je postigao još jedan pogodak i Gabela Polje na odmor ide s dva pogotka prednosti.
U drugom poluvremenu Pero Bradvica postiže dva nova pogotka te stiže do svog hat-tricka a svojoj momčadi donosi poravnanje rezultata na 3:3. Stipe Dodig ponovo donosi prednost Gabela Polju za 4:3 a na 4:4 poravnao je Slavko Sušak. Pobjedu Gabeli osigurao je večeras iznimno raspoloženi Pero Bradvica postigavši svoj četvrti pogodak.

Tasovčići/Klepci – Čeljevo 0:1

U dvoboju za prvo mjesto skupine A snage su večeras odmjerili Tasovčići/Klepci i Čeljevo.

Tasovčići/Klepci su kako znamo osvajači natjecanje u protekla tri izdanja a Čeljevo ove godine ima najbolji napad i obranu u dosadašnjem dijelu natjecanja.

Minimalnu pobjedu “žutima” večeras je osigurao njihov najbolji igrač dosadašnjeg dijela turnira Eduard Raguž koji je posjetimo se, i u prethodna dva susreta postizao ključne pogotke a postigao ih je ukupno četiri do večeras, po dva u prethodne dvije utakmice.

Sudci večerašnjih susreta buli su Tomislav Blažević i Marko Šljivić.

Raspored utakmica za ponedjeljak, 5. kolovoza

U ponedjeljak su na rasporedu tri utakmice, jedna utakmica kadetske kategorije te dvije utakmice doigravanja za plasman u četvrtfinale natjecanja.

Raspored utakmica za utorak, 6. kolovoza

U utorak su također na rasporedu tri utakmice, jedna kadetske kategorije te dva doigravanja seniorske kategorije za četvrtfinale.