Četvrtak, 19 rujna, 2024

Međugorje slavilo u Višićima

U utakmici 4. kola Druge lige Federacije Bosne i Hercegovine, Međugorje je ostvarilo značajnu pobjedu na gostovanju u Višićima s rezultatom 0:2. Oba gola za goste postignuta su s jedanaest metara. Prvi penal realizirao je Marino Sabljić u 55. minuti, dok je drugi gol s penala postigao Stanislav Vasilj u 89. minuti.

Nakon prvog kaznenog udarca, uslijedili su žestoki prosvjedi domaćih igrača i navijača prema sucu. Kontroverzna odluka o penalu dovela je do velike nervoze na terenu, što je znatno utjecalo na igru domaće momčadi. Umjesto da nastave s igrom, igrači Višića su se više fokusirali na raspravu sa sucem, što je dovelo do gubitka koncentracije na samu igru.

Ova pobjeda za Međugorje donosi vrijedne bodove u borbi za gornji dom ljestvice.