Petak, 20 rujna, 2024

Nogometaši Čapljine upisali novu pobjedu u Neumu

Nogometaši Čapljine su u petom kolu Wwin druge nogometne lige FBIH – jug gostovali u Neumu.

Nogometaši Čapljine upisali su pobjedu rezultatom 2:4.

HNK Čapljina stiže u vodstvo pogotkom Edina Novakovića u 22. minuti a osam minuta kasnije domaći dolaze do poravnanja autogolom Žarka Kordića.

Luka Ćorić u 48. minuti donosi novo vodstvo HNK Čapljina a u 57. rezultat je opet poravnan, na 2:2 poravnao je Ivan Jurković. U 68. minuti Luka Cvitanović ponovo dovodi HNK Čapljina u vodstvo a konačnih 2:4 u 70. minuti postavio je Luka Ćorić svojim drugim pogotkom na utakmici.

Ovom pobjedom HNK Čapljina stigao je do treće prvenstvene pobjede i trenutno s 9 bodova zauzima peto mjesto prvenstvene tablice dok se HNK Neum nalazi na 13. mjestu prvenstvene ljestvice.

U narednom kolu, na domaćem terenu HNK Čapljina dočekati će HNK Višići u susjedskom derbiju.