Četvrtak, 19 rujna, 2024

Stanvok Stolac pobjednik Hercegovina Supercup-a 2024

Uspješno je završen malonogometni turnir Hercegovina Supercup 2024 koji se održavao u Višićima.

Pobjednik ovog turnira bila je ekipa Stanvok Stolac koja je u finalnom susretu pobjedila s ekipu HP Investing rezultatom 4:0. Pobjednička ekipa je odnijela nagradu u vrijednosti 12 000 KM, drugoplasirani HP Investing 6 000 KM, dok je treću nagradu u iznosu 3 000 KM osvojila ekipa Jakić Popravci Trgovina Metković. Kao najbolji strijelac turnira izabran je Haris Golić.

Dodajmo kako je na ovom turniru bila i juniorska kategorija u kojoj su se najboljima pokazali ekipa Akademac iz Trebinja i odnijeli novčanu nagradu.

Podsjećamo, turnir se odvijao u organizaciji Mjesne zajednice Višići i Udruge Impuls za sportsku rekreaciju iz Širokog Brijega, a pod pokroviteljstvom Grada Čapljine, Općine Neum, Općine Ravno, Grada Stoca i JP Parkovi Ljubuški dok je generalni sponzor turnira Elektro inženjerski biro Zagreb.