Ponedjeljak, 16 rujna, 2024

Uz pet pogodaka Ante Pažina i jednog Kristijana Ćorića, HNK Čapljina uvjerljivo svladao HNK Međugorje

U drugom kolu Druge nogometne lige FBiH – jug nogometaši Čapljine upisali su prve ovosezonske bodova i to na uvjerljiv način.

Danas je na Bjelavama gostovala momčad Međugorja a HNK Čapljina je slavio pobjedu rezultatom 6:1.

Sjajan dan imao je napadač HNK Čapljina Ante Pažin koji je postigao čak pet od šest pogodaka svog tima.

Susret je odlično počeo za domaći tim. Već nakon pet minuta igre imali su tri pogotka prednosti. Na samo startu utakmice, već u prvoj minuti Ante Pažin je realizirao jedanaesterac za 1:0. U trećoj minuti Kristijan Ćorić je udvostručio vodstvo domaćih a u 5. minuti Ante Pažin ponovo trese mrežu gostiju za 3:0.

U 22. minuti Ante Pažin postiže novi pogodak i dolazi do svog hat-tricka a u 33. minuti gosti preko Marina Sabljića smanjuju rezultat na 4:1, što je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu Ante Pažin je još dva puta zatresao mrežu gostiju. Učinio je to u 67. i 81. minuti.

U narednom kolu HNK Čapljina gostuje u Livnu kod NK Troglav 1918.