Nedjelja, 22 rujna, 2024

U gradskom derbiju nogometaši Čapljine s visokih 5:0 pobijedili Višiće

U gradskom derbiju na stadionu Bjelave u Čapljini HNK Čapljina pobijedila je HNK Višiće s visokih 5:0.
Od samog početka domaćini su dominirali terenom, te već u osmoj minuti Kristijan Ćorić dovodi Čapljinu u vodstvo. U 34. minuti Ante Pažin sa bijele točke pogađa za 2:0. Prvo poluvrijeme zaključeno je sa trećim golom za Čapljinu kojeg postiže Luka Ćorić.
U drugom poluvremenu nastavlja se dominacija Čapljinaca. Domaćini rade izmjene, te u igru uvode Luku Bencuna i Anđelka Mikulića, a izlaze dva prva strijelca, Ćorić i Pažin.
U 72. minuti Luka Bencun pogađa mrežu i dovodi Čapljinu na 4:0.
Za visokih 5:0 za Čapljinu zaključuje Anđelko Mikulić u 93. minuti.
Nakon šestog kola HNK Čapljina nalazi se na drugom mjestu na ljestvici sa 12 bodova. Sljedeću utakmicu igraju u gostima protiv Ljubuškog.
HNK Višići su na 13. mjestu sa 6 bodova. Sljedeću utakmicu igraju na domaćem terenu protiv FK Klis.