Ponedjeljak, 28 listopada, 2024

HNK Višići poražen na domaćem terenu u utakmici sa sedam pogodaka

U utakmici s sedam pogodaka nogometaši Višića su danas poraženi na domaćem terenu od HNK Brotnjo.

Na kraju je rezultat glasio 3:4.

Ante Kuzman je u 23. minuti dove HNK Višiće u vodstvo a u 44. minuti Josip Buntić je udvostručio prednost domaćina.

U 66. minuti gosti smanjuju rezultat na 2:1 preko Marka Čuljka a samo minuti kasnije uzvraćaju domaći pogotkom Antonia Martinovića i ponovo imaju dva pogotka prednosti. Međutim gosti do kraja susreta rade veliki preokret, postižu tri pogotka i odnose sva tri boda s Čajera.

Najprije je u 75. minuti Ivan Prskalo smanjio rezultat na 3:2 a isti igrač u 85. minuti pogađa i za poravnanje rezultata na 3:3. HNK Višići ostaje ez bodova kada u 89. minuti svojim pogotkom Damjan Jurić pogađa za 3:4.

Nakon jedanaest kola HNK Višići ostaje na pretposljednjem mjestu prvenstvene ljestvice sa 7 osvojenih bodova.

U narednom kolu HNK Višići gostuje u Livnu kod NK Troglav 1918.