U rijeci Savi u Orašju se utopio muškarac, izvijestila je Federalna uprava civilne zaštite.
Kako se navodi, u subotu, 27. lipnja, Policijska stanica Orašje zaprimila je dojavu da je na rijeci Savi oko 18.30 sati došlo do utapanja muške osobe.
Na intervenciju su izašli službenici PS Orašje, Odjel za istrage MUP-a Posavske županije, te tehničar s dežurnim tužiteljem Županijskog tužiteljstva u Orašju.
U potragu su s plovilom bili uključeni i službenici Jedinice specijalne policije županijskog MUP-a koji nisu uspjeli pronaći nestalog./HMS/







